Anasayfa / Haberler / Radyo Arabesk Dinle

Radyo Arabesk Dinle

Her insanın sevdiği şarkılar vardır; kimi zaman hüzünlü, kimi zaman da duygusal. İşte bu şarkılar bütünü toplum da genel olarak arabesk olarak nitelendirilmektedir. Yeni neslin dinleyicileri arabesk dinlediğini toplum da açıkça arabesk adıyla belirtmekten kaçınarak damar dinliyorum tarzım damar diye ifade edebiliyor. Peki aslında bunun adı arabesk değil midir. Arabesk dinleyen insanlar altta görülüp arabeskciler yakıştırması yapan kendileri nerelerden gelmişler, hangi kültürden gelmişler bunu bir sorgulatmak gerekiyor. Arabesk; evet ezilmişlik, umutsuzluk, acı hüzün direnme vs. konuları işliyor bundan yana farklı bir görüş belirtmez insanlar.

İnsanların yaşamına, dinlediği müziğe, giyimine, görüşüne, inanışına saygı duymak gerekiyor. Uygar çağdaş bir toplum olabilmenin en büyük şartıdır, saygı duymak. Yapılan araştırmalar sonucu arabesk müzik dinleyenlerin eğitim durumu biraz daha düşüktür. Bu değildir ki; görüşüne, tarzına, farkına saygı duyulmayacak anlamı taşır.

İnanıyoruz ki dinlediği şarkıdan duygu alabiliyorsa bir insan en iyisi onun için odur. Yabancı tarzınız olabilir ama sadece kulağa hoş geliyor diyor diye bunu dinlemeniz sizin kendinize göre farkınızdır. Bu yazımızda radyo arabesk dinle konusunu işlerken aynı zamanda toplumda dinlediği müzikten dolayı kendini üstün görenlere bir netice de olsun cevap vermeye çalıştık.

Herşey de saygı önemlidir. Radyo arabesk dinlemek oldukça kolay, damar fm olarak radyo arabesk yayınlarını siz dinleyicilerimize dinleteceğiz. Sayfamızı ziyaret ederek en güzel şarkıları dinleyebilirsiniz.

Gelen Aramalar:

  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1822 cN7tb7HOVUpMMY3C7_eQk81jo4gDgsskWXMBzi5zCC_-s802_k8fEdzqI-wFY1Ys 0d7404fd38497050fe418184a5c448168cdc6422&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir